Alpler Logo
Nakliye iletişim bilgileri

 Alpler Nakliyat Kimdir


ALPLER Kimdir ?

ALPLER EVDEN EVE NAKLİYAT HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
 
İzmir’ de 1999 Mayıs ayında kurulan yaklaşık 15 yıldır saygın bir geçmişe sahip olan firmamız ALPLER Evden Eve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi siz değerli müşterilerimizden aldığı güven ve tavsiyelerle konumunu her geçen gün daha üst seviyelere taşımaya devam ediyor.

Çalışanlarımız size en iyi hizmeti verebilmek konusunda sürekli aktif bir çalışma içerisinde bulunmakta olup tam bir profesyonellik, disiplin içerisinde ve yılların deneyimiyle görevlerini en iyi şekilde sürdürmektedirler.

Personelimiz işi konusunda son derece uzman olup kendilerine tahsis olunan ekipmanlarla montaj işlemlerinizi profesyonelce yapmaktadırlar.

Çalışanlarımız ALPLER Evden Eve Taşımacılık Ltd Şti’ nin özel personel kıyafetleriyle görevini icra eden, kendi bünyemizdeki elemanlardır. Firma olarak taşıdığımız eşyaya göstermiş olduğumuz hassasiyet en üst seviyede olup, siz de çalışma şeklini gördükten sonra bize hak vereceksiniz. 

Öncelikle bir evin taşıma ücretini, eşyayı yerinde görüp ona göre fiyatlandırıyoruz, bu iki tarafında mağdur olmaması için en doğru yoldur.

( İstisna olarak gelinmeyecek, görülemeyecek bir durum olursa karşılıklı birebir görüşme yapmamız gerekmektedir ).
 
Ekspertizlerimiz gün içinde size uyan bir saatte adresinizde olacaklardır. Önce keşif daha sonra eşyalarınızın ne şekil ambalajlanacağı, hangi aracımızın geleceği, ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağı, kaç kişi ile taşımanın gerçekleşeceği, taşımada kullanılacak asansörün şeklini belirledikten ve sizin varsa diğer sorularınızı yanıtladıktan sonra, anlaşma halinde sözleşme hazırlayıp tarafınıza bir nüshasını vereceklerdir (“ Ekspertiz hizmeti ücretsizdir ”). Özellikle belirtmeliyim; her evin eşyası farklıdır, katları değişkendir ve buna göre bir plan dahilinde profesyonel şekilde taşıma gerektirir. Ev nakliyesinde işinizi şansa bırakmayın, boşuna strese girmeyin. ALPLER Evden Eve Taşımacılık Ltd Şti. sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır, her müşterimiz bir referansımızdır. İşlerinizde bereket, hayatınızda mutluluklar peşinizi bırakmasın dileğiyle….........!
                                                                                                                      Murat ANALP